O nas

Dębki Plaza

„Dębki Plaza” to atrakcyjny adres na wypoczynkowej mapie Dębek. Fantastyczne miejsce na rodzinny urlop nad polskim morzem. Mieścimy się w południowej, zacisznej części Dębek w otoczeniu jednorodzinnej zabudowy letniskowej, co daje gwarancję wypoczynku z dala od straganów i zgiełku sezonowych barów. „Dębki Plaza” znajduje się na monitorowanej, ogrodzonej działce o powierzchni ponad 2,5 tys m2. Nasze apartamenty są rozmieszczone tak, aby zapewnić gościom przestrzeń i swobodę wypoczynku. Dla najmłodszych gości w centralnym punkcie znajduje się duży plac zabaw- widoczny z tarasu każdego domku😊. Dla dzieci przygotowaliśmy również świetlicę- z zabawkami i książkami oraz rzutnik z projektorem. Przed budynkiem głównym na gości czeka ogólnodostępny taras z leżakami. Na popołudniowego grilla czy wieczorne ognisko oferujemy specjalnie wyznaczone do tego miejsce. Parking jest dostępny na terenie ośrodka.

Do najbliższego wejścia na plażę nr 20 dzieli nas ok 800 metrów, a dojście na plażę zajmuje ok 15 minut.

W sezonie letnim zapraszamy na tygodniowe pobyty od soboty do soboty. W przypadku zainteresowania ofertą na krótsze pobyty prosimy o kontakt. Oferujemy do wynajęcia 9 komfortowo wyposażonych apartamentów wakacyjnych: 4 niezależne domki (zobacz), 5 dwukondygnacyjnych domków w zabudowie szeregowej (zobacz), apartament 2-pokojowy (zobacz) oraz 2 pokoje dwuosobowe typu studio (zobacz).

Dębki i okolice

Dębki mają jedną z najpiękniejszych i najczystszych plaż nad polskim morzem.

Miłośnikom sportu polecamy spływy kajakowe Piaśnicą, atrakcyjne trasy biegowe, rowerowe oraz nordic walking biegnące wśród Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Dzieci mogą aktywnie spędzać czas w parkach linowych i innych atrakcjach.

Po zachodniej stronie ujścia Piaśnicy znajduje się jedna z niewielu w Polsce plaża nudystów;).

Miejsca, które oprócz plaży warto zwiedzić podczas pobytu w Dębkach to: